Covid-19 Salgını Güvenlik Sistemleri, Teknolojileri Ve Projelendirme

Kurumlarımıza ait tesislerin yada özel sektöre ait projelerde tesislerin giriş kontrol güvenlik sistem ihtiyaçları kapsamında COVID 19 Salgınına karşı tesis girişlerinde termal kamera kontrol sistemleri ile yeni nesil teknolojiler kullanılarak anahtar teslim çözümleri firmamız sunmaktadır.

COVID 19 Salgın dolayısıyla, bir çok işletmenin giriş noktalarında, hizmet verecek termal geçiş kontrol sistemleri yeni nesil teknolojiler ile doğru ve ekonomik çözümler sunulmaktadır. İş yerleri, mağazalar, marketler, alışveriş merkezler, sağlık hizmeti veren hastaneler, konaklama hizmeti ve ren oteller, fabrika personel girişleri vb. birçok sosyal hayatın ve çalışma hayatının bulunduğu noktalarda bu termal izleme kontrol sistemlerimiz hizmet vermektedir.

Bu kapsamda güvenli geçiş kontrol sistemleri kümesinde bulunan termal kamera çözümleri, termal geçiş kontrol kapıları, kollu bariyer, plaka tanıma, araç altı izleme ve görüntüleme sistemleri, mantar bariyer sistemleri, çeşitli turnike geçiş sistemleri, ( parmak izi, yüz tanıma, avuç içi tanıma, vb. ) IP kontrollü kamera sistemlerinin keşif, projelendirme, kurulum ve teknik servis hizmetlerini bir arada sunmaktadır.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ekonomik ve kaliteli çözümler ile projelerinizi gerçekleştirmektedir. 

email  ikon ile ilgili görsel sonucuLütfen daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçiniz...

Test

Form Gönderimi

Tamam