İLTEK TEKNOLOJİ elektronik savunma sanayi teknolojileri, elektronik arama sistemleri, RF engelleyici sağır oda kurulumları, bakım onarım laboratuvar kurulumları, profesyonel tesis güvenlik sistemleri, Eğitim simülasyon ve simülatör buna benzer birçok konuda askeri kurumlar ve devletin ilgili diğer kurumları olmak üzere özel sektörde dahil tüm ihtiyaç sahiplerine yenilikçi teknolojiler ve çözümler sunmak üzere kurulmuş ve ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

Aynı zamanda VLF-LF-HF anten kurulum, bakım, onarımı ve çeşitli elektronik savunma, bilişim teknolojileri ve elektronik eğitimler gibi çeşitlilik gösteren ihtiyaçlara çözümler üreten İltek Teknoloji, temiz sağır oda EMC test laboratuvar kurulumuyla hizmet portföyünü genişletmiştir. İltek Teknoloji alanında lider birçok yerli ve yabancı markanın Türkiye temsilciliğini de yürütmektedir.

Misyon

Müşteri taleplerine uygun kaliteli çözümleri bulmak ve satış sonrası destek sağlayarak projelerde anahtar teslim çözüm ortağı olmaktır.

Vizyon

Müşteri ağını her geçen gün büyüterek 10 yıllık süreçte kendini kanıtlamış ve tanınmış çözüm odaklı bir proje, satış ve Teknik Destek Hizmet firması olmaktır.

Kalite Politikamız

Savunma sektörüne ait ürünlerin satışı, projelendirilmesi ve teknik servis hizmetleri, elektronik labaratuvar kurulumu labaratuvar malzeme satışı, eğitim ve danışmanlık hizmetleri nin sunumun da; Yürürlükteki kanun mevzuat ve yönetmeliklere uyarak; Sektörde aranan firma olmak koşulsuz müşteri memnuniyeti için kalite yönetim sistemini eksiksiz uygulamak, sürekli iyileştirme prensibine göre çalışmak, katılımcı bir yönetim oluşturmak, personelin eğitimlerinin eksiksiz verilmesini sağlamak kalite politikamızdır.

Test

Form Gönderimi

Tamam