Hf Uzak Mesafe Anten Satış, Kurulum Bakım Ve Onarım

İltek Teknoloji Uzun yıllardır eğitimli ve uzman kadromuz ile ülkemizin birçok bölgesinde bulunan uzak mesafe (384M -  257M - 110M - 60M - 40M vb.) yüksekliklerde ( VLF - LF - HF ) haberleşme sistemlerinin  bakım ve onarımını yapmaktayız. Bu sistemlere ait tüm alt yapı, üst yapı ve elektronik sistemlerin herhangi bir dokümana ihtiyaç duymadan çözümler üretmekte ve sistemlerin haberleşmesini etkileyen faktörlerin tespitini yaparak uygun ekonomik çözümler sunmaktayız. Uzun yıllardır bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalar farklı marka ve modellerde bulunan VLF, LF, HF, sistemlerin mekanik bakım onarımlarını sorunsuz ve çok hızlı bir şekilde uzman ekibimizle yapılmaktadır. Bu profesyonel uzak mesafe haberleşme sistemleri askeri ve sivil görüşmelerde acil durumlarda büyük önem taşımaktadır.

Firmamız bu hassasiyeti bildiğinden hiçbir sıkıntı yaşanmadan tesisin tüm bakımları ve anten onarımları profesyonel günümüze uygun teknolojiler kullanılarak, iş ve işçi güvenlik önlemleri alınarak bakım ve onarımlar gerçekleştirilir. İltek Teknoloji firmamız amaçları ve hedefleri arasında bulunan bu haberleşme sistemlerine ait yurt dışından tedarik edilebilecek mekanik ve hatta elektronik sistem kartlarının üretimini ülkemizde yaparak yerli sanayiye katkıda bulunmaktadır. Ülkemizden çıkan dövizin önüne de geçmektedir.

Haberleşme sistemlerinde yada bu sistemleri oluşturan sistemlerde sıkıntılar yaşadığınızda İltek Teknoloji  ile iletişime geçmeniz durumunda sizin için keşifler yapılacak ve keşif sonucunda çözüm raporları en kısa zamanda size ulaştırılacaktır.  Çok yüksek yatırımlar ile yapılan bu haberleşme tesislerinin uzun yıllar ülkemize hizmet etmesi için bakım faaliyetlerini en ekonomik, profesyonel ve uzman ekibi ile yapmayı taahhüt etmektedir.

Hizmet Tanıtım Föy için Tıklayınız...

email  ikon ile ilgili görsel sonucuLütfen daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçiniz...

Test

Form Gönderimi

Tamam